Contactgegevens medewerkers Huis van Welzijn

Overzicht van de contactgegevens van de medewerkers van het Huis van Welzijn:

 

NAAM EMAIL FUNCTIE TELEFOON GSM
Coussement Femke femke.coussement@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 249 0479/470 466
De Backer Eline eline.debacker@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 234 0474/943 936
De Rycke Bren bren.derycke@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn 056/735 191 0485 /793 622
Devos Jonas jonas.devos@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 259 0479/470 461
De Vrieze Tom tom.devrieze@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 247 0499/773 229
Decorte Lize lize.decorte@welzijnharelbeke.be Brugfiguur 056/735 222 0473/565 608
Decuypere Micheline micheline.decuypere@welzijnharelbeke.be Departementshoofd Huis van Welzijn 056/735 182 0474/511 274
Deschamps Saar saar.deschamps@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 194 0474/730 122
Deschildre Karolien karolien.deschildre@welzijnharelbeke.be Beleidsmedewerker onderwijs & sociale economie 056/735 254 0473/779 014
Desmet Laura laura.desmet@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 184 0474/730 123 
Duvillier Sofie sofie.duvillier@welzijnharelbeke.be Hoofdmaatschappelijk werker 056/735 276 0478/65 45 12
Eggermont Eline eline.eggermont@welzijnharelbeke.be deskundige welzijn 056/735 192  
Godefroo Nathalie nathalie.godefroo@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 244 0479/470 464
Gousseau Marthe marthe.gousseau@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn 056/735 192 0492/141 455
Himpe Fien

fien.himpe@welzijnharelbeke.be

Maatschappelijk werker 056/735 185

0478 871 772

Hoste Annick annick.hoste@welzijnharelbeke.be Secretariaat 056/735 217  
Hoste Reinout reinout.hoste@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 186 0496/561 355
Huybrechts Saar saar.huybrechts@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 261 0496/561 634
Iserbyt Sieglinde sieglinde.iserbyt@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 279 0475/841 874
L’oeuille Gracia gracia.loeuille@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 249

0479/470 466

Leclercq Feebe feebe.leclercq@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/ 735 243 0496/265 679
Madou Martine martine.madou@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/ 735 183 0474/948 975
Maes Valerie valerie.maes@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 181 0478/871 776
Onraet Ruben ruben.onraed@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 262 0474/730 128
Samaille Frank frank.samaille@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 188 0478/871 774
Sobry Ann ann.sobry@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 187 0474/730 125
Van Assche Delpine delphine.vanassche@welzijnharelbeke.be Secretariaat 056/735 217  
Verhelst Sofie sofie.verhelst@welzijnharelbeke.be Hoofdmaatschappelijk werker 056/735 245

0473/481 756

Verheye Gwendoline gwendoline.verheye@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 273 0499/772 424