Contactgegevens medewerkers Huis van Welzijn

Wil je contact opnemen met Huis van Welzijn? 
Bel naar 056 735 190

Ben je al in begeleiding?
Contacteer je maatschappelijk werker rechtstreeks: 

NAAM GSM TELEFOON EMAIL FUNCTIE
Coussement Femke 0479 470 466 056 735 249 femke.coussement@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Coussens Els 0471 245 637 056 735 259 els.coussens@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
De Backer Eline 0474 943 936 056 735 234 eline.debacker@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
De Rycke Bren 0485 793 622 056 735 191 bren.derycke@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn
De Saegher Laure 0478 871 772 056 735 185 laure.desaegher@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
De Vrieze Tom 0499 773 229 056 735 247 tom.devrieze@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Decock Jana 0474 730 128 056 735 261 jana.decock@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Decorte Lize 0473 565 608 056 735 222 lize.decorte@welzijnharelbeke.be Brugfiguur
Decuypere Micheline 0474 511 274 056 735 182 micheline.decuypere@welzijnharelbeke.be Departementshoofd Huis van Welzijn
Deschamps Saar 0474 730 122 056 735 194 saar.deschamps@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Deschildre Karolien 0473 779 014 056 735 254 karolien.deschildre@welzijnharelbeke.be Beleidsmedewerker onderwijs & sociale economie
Desmet Laura 0474 730 123 056 735 184 laura.desmet@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Duvillier Sofie 0478 654 512 056 735 276 sofie.duvillier@welzijnharelbeke.be Beleidsmedewerker Sociaal beleid & dienstverlening
Eggermont Eline 0473 567 114 056 735 192 eline.eggermont@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn
Godefroo Nathalie 0479 470 464 056 735 244 nathalie.godefroo@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Gousseau Marthe 0492 141 455 056 735 192 marthe.gousseau@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn
Hoste Annick   056 735 217 annick.hoste@welzijnharelbeke.be Secretariaat
Hoste Reinout 0496 561 355 056 735 186 reinout.hoste@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Huybrechts Saar 0471 997 446 056 735 266 saar.huybrechts@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Iserbyt Sieglinde 0475 841 874 056 735 279 sieglinde.iserbyt@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Leclercq Feebe 0496 265 679 056 735 243 feebe.leclercq@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Maatallaoui Safa 0496 567 374   toeleider@welzijnharelbeke.be Toeleider in diversiteit
Madou Martine 0474 948 975 056 735 183 martine.madou@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Maes Valerie 0478 871 776 056 735 181 valerie.maes@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Samaille Frank 0478 871 774 056 735 188 frank.samaille@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Sobry Ann 0474 730 125 056 735 187 ann.sobry@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker
Van Assche Delphine   056 735 217 delphine.vanassche@welzijnharelbeke.be Secretariaat
Vanoverschelde Hannah 0472 027 364 056 735 192 hannah.vanoverschelde@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn
Verhelst Sofie 0473 481 756 056 735 245 sofie.verhelst@welzijnharelbeke.be Beleidsmedewerker Sociaal beleid & dienstverlening
Verheye Gwendoline 0499 772 424 056 735 273 gwendoline.verheye@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker