Contactgegevens medewerkers Huis van Welzijn

Overzicht van de contactgegevens van de medewerkers van het Huis van Welzijn:

 

NAAM EMAIL FUNCTIE TELEFOON GSM
Coussement Femke Femke.Coussement@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 249 0479/470 466
De Backer Eline Eline.DeBacker@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 234 0474/943 936
De Rycke Bren Bren.DeRycke@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn 056/735 191 0485 /793 622
De Vrieze Tom Tom.DeVrieze@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 247 0499/773 229
Decorte Lize Lize.Decorte@welzijnharelbeke.be Brugfiguur 056/735 222 0473/565 608
Decuypere Micheline Micheline.Decuypere@welzijnharelbeke.be Departementshoofd Huis van Welzijn 056/735 182 0474/511 274
Deschamps Saar Saar.Deschamps@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 194 0474/730 122
Deschildre Karolien karolien.deschildre@harelbeke.be Beleidsmedewerker onderwijs & sociale economie 056/735 254 0473/779 014
Desmet Laura Laura.Desmet@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 184 0474/730 123 
Duvillier Sofie Sofie.Duvillier@welzijnharelbeke.be Hoofdmaatschappelijk werker 056/735 276 0478/65 45 12
Godefroo Nathalie Nathalie.Godefroo@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 244 0479/470 464
Gousseau Marthe Marthe.Gousseau@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn 056/735 192 0492/141 455
Himpe Fien

Fien.Himpe@welzijnharelbeke.be

Maatschappelijk werker 056/735 185

0474/943 936

Hoste Annick Annick.Hoste@welzijnharelbeke.be Secretariaat 056/735 217  
Hoste Reinout Reinout.Hoste@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 186 0496/561 355
Huybrechts Saar Saar.Huybrechts@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 261 0496/561 634
Iserbyt Sieglinde Sieglinde.Iserbyt@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 279 0475/841 874
L’oeuille Gracia Gracia.L'Oeuille@welzijnharelbeke.be  Maatschappelijk werker 056/735 249

0479/470 466

Leclercq Feebe Feebe.Leclercq@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/ 735 243 0496/265 679
Madou Martine Martine.Madou@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/ 735 183 0474/948 975
Maes Valerie Valerie.Maes@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 181 0478/871 776
Onraet Ruben Ruben.Onraet@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 262 0474/730 128
Othman Mohamad Mohamad.Othman@welzijnharelbeke.be Toeleider in diversiteit 056/735 242 0496/567 374
Samaille Frank Frank.Samaille@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 188 0478/871 774
Sobry Ann Ann.Sobry@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 187 0474/730 125
Staelens Sarah Sarah.Staelens@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 195 0492/139 879
Toye Lieze Lieze.Toye@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 259 0479/47 04 61
Van Assche Delphine Delphine.VanAssche@welzijnharelbeke.be Secretariaat 056/735 217  
Vanlerberghe Jena Jena.Vanlerberghe@welzijnharelbeke.be Deskundige welzijn 056/735 192 0492/141 455
Verhelst Sofie Sofie.Verhelst@welzijnharelbeke.be Hoofdmaatschappelijk werker 056/735 245

0473/481 756

Verheye Gwendoline Gwendoline.Verheye@welzijnharelbeke.be Maatschappelijk werker 056/735 273 0499/772 424