Kennisgeving maatregelen Huis van Welzijn n.a.v. Coronavirus COVID-19

Gepubliceerd op Zaterdag 14 maart

Ook het Huis van Welzijn neemt de gepaste maatregelen om de verspreiding van het coronavirus te beperken, we volgen de situatie op de voet en passen onze dienstverlening aan.
Deze richtlijnen zijn van toepassing van 16 maart tot en met 19 april 2020.

We blijven onze dienstverlening garanderen.
We zetten maximaal in op dienstverlening vanop afstand, telefonisch en via mail.
Voor dringende vragen kunnen jullie terecht in het Huis van Welzijn bij de intaker van de sociale dienst,
elke dag van 9 tot 11u en van 14 tot 16u, met uitzondering van donderdagnamiddag.
We volgen de voorzorgsmaatregelen voor persoonlijke hygiëne en houden afstand.

De zitdagen van de woonclub en de wijkwerkcoach gaan niet door.

Opladen van de budgetmeter kan nog steeds in het Huis van Welzijn tijdens de openingsuren , of  in Kortrijk, Budastraat 35 - 24u op 24u, 7 op 7.

De sociale kruidenier is gesloten, de bedeling gebeurt op afspraak op dinsdagnamiddag.
De communicatie verloopt via sms.

Alle groepsactiviteiten, ontmoetingsmomenten in het buurtcentrum GS9 Gentsestraat 9 of in het Huis van Kind Boterpotstraat 9  gaan niet door.

Overleg en vergaderingen worden beperkt of uitgesteld.

Mailadressen en vaste telefoonnummers van medewerkers Huis van Welzijn

NAAM EMAIL TELEFOON GSM
Coussement Femke Femke.Coussement@welzijnharelbeke.be 056/735 249 0479/470 466
De Backer Eline Eline.DeBacker@welzijnharelbeke.be 056/735 234

0474/943 936 

De Vrieze Tom Tom.DeVrieze@welzijnharelbeke.be 056/735 247 0499/773 229
Debaene Tim Tim.Debaene@welzijnharelbeke.be 056/735 185 0478/871 772
Desmet Laura Laura.Desmet@welzijnharelbeke.be 056/735 184 0474/730 123 
Godefroo Nathalie Nathalie.Godefroo@welzijnharelbeke.be 056/735 244 0479/470 464
Hoste Reinout Reinout.Hoste@welzijnharelbeke.be 056/735 186 0496/561 355
Huybrechts Saar Saar.Huybrechts@welzijnharelbeke.be 056/735 261 0496/561 634
Iserbyt Sieglinde Sieglinde.Iserbyt@welzijnharelbeke.be 056/735 279 0475/841 874
L’oeuille Gracia Gracia.L'Oeuille@welzijnharelbeke.be  056/735 259 0479/470 461
Leclercq Feebe Feebe.Leclercq@welzijnharelbeke.be 056/ 735 243 0496/265 679
Madou Martine Martine.Madou@welzijnharelbeke.be 056/ 735 183 0474/948 975
Maes Valerie Valerie.Maes@welzijnharelbeke.be 056/735 181 0478/871 776
Onraet Ruben Ruben.Onraet@welzijnharelbeke.be 056/735 262 0474/730 128
Samaille Frank Frank.Samaille@welzijnharelbeke.be 056/735 188 0478/871 774
Sobry Ann Ann.Sobry@welzijnharelbeke.be 056/735 187 0474/730 125
Van Vynckt Carolien Carolien.VanVynckt@welzijnharelbeke.be 056/735 194 0474/730 122 
Verheye Gwendoline Gwendoline.Verheye@welzijnharelbeke.be 056/735 273 0499/772 424
Hoste Annick Annick.Hoste@welzijnharelbeke.be 056/735 217
Van Assche Delphine Delphine.VanAssche@welzijnharelbeke.be 056/735 217
Duvillier Sofie Sofie.Duvillier@welzijnharelbeke.be 056/735 276
Verhelst Sofie Sofie.Verhelst@welzijnharelbeke.be 056/735 245
Deschildre Karolien karolien.deschildre@harelbeke.be 056/735 254
Gousseau Marthe Marthe.Gousseau@welzijnharelbeke.be 056/735 192
Demuynck Carol Carol.Demunck@welzijnharelbeke.be 056/735 191
De Rycke Bren Bren.DeRycke@welzijnharelbeke.be 056/735 191
Othman Mohamed Mohamad.Othman@welzijnharelbeke.be 056/735 242
Decuypere Micheline Micheline.Decuypere@welzijnharelbeke.be 056/735 182